Apartmán 03 Matschiedl
Apartmán 03 Matschiedl

Apartmán Ad Alta na trojmezí  

K pronájmu je přízemní prostorný samostatný apartmán až pro 6 osob (max. 4 dospělí) se 2 samotnými ložnicemi ve velikosti 65 m2 se zahradou, parkovacím místem, sklepem a lyžárnou. Apartmán leží v údolí s krásnými výhledy, které uvidíte i při pohledu z oken. Z ložnice vstoupíte přes francouzské okno přímo do zahrady s posezením a ohništěm. 

Tento apartmán je s vlastním úklidem, je tedy nutné dovézt si ručníky a povlečení a při odjezdu uvést apartmán do původního stavu.

Jsme baby friendly

Pokud cestujete s malým dítětem, můžete zdarma využít cestovní postýlku, k dispozici je i přebalovací podložka, jídelní židlička, nočník a dětské nádobí.

A také dog friendly

Rádi vás ubytujeme i s pejskem :)

Vybavení apartmánu Matschiedl

Kuchyně

K dispozici je prostorná kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou, automatickým kávovarem DeLonghi a se vším potřebným vybavením. Rohová lavice a posezení pro 5 osob. V prostorné komoře naleznete velkou lednici s mrazákem a spoustu úložného prostoru.

Ložnice 1

V ložnici naleznete velkou dřevěnou palandu s lůžky 160x200 cm dole a 140x200 cm nahoře (horní lůžko je určené pouze pro děti) a prostornou vestavěnou skříň. 

Ložnice 2

Prostorná ložnice s přímým vstupem na zahradu, s velkou postelí z masivu s komforními matracemi, posezením a LCD televizí s Netflixem zdarma. 

Koupelna

Koupelna je vybavena sprchovým koutem a je samostatná, WC je zvlášť.  Pračku naleznete ve sklepě. 

Lyžárna a sklep

Lyžárna je společná pro celý dům, vchod je hned vedle apartmánu. K dispozici je také sušák na přezkáče. Do sklepa si můžete uložit například kola a případné další vybavení. Ve sklepě máme také k dispozici pračku se sušičkou.

Venkovní prostor

Před domem je vyhrazené parkovací místo, dvorek s posezením a také zahrada s dalším posezením a otevřeným ohništěm s možností grilování. 

Fotogalerie Ad Alta Matschiedl



Okolní infrastruktura

SPAR, Billa

směr Villach

10 min autem

Presenger See

10 min autem

Zážitkové přírodní koupaliště ve Vorderbergu 

10 min autem

Weissen See - Strandbad Stockenboi

22 min autem

Restaurace 

Zum Gustl

300 m