KONTAKTY


Apartmán Ad Alta 1 - Obervellach

Dürnvellach 31, 9821 Obervellach, Rakousko

(Na konci Obervellachu odbočíte doprava směr Mallnitz a hned první odbočkou opět doprava. Po cca 50 metrech dojedete k apartmánu, parkovací místo je před domem pod zahrádkou - vedle zahradního domku). 

Telefon: +420 731 686 680

E-mail: info@apartmanadalta.cz

Instagram: Apartmán Ad Alta  


Apartmán Ad Alta 2 - Millstatt

Bärenfeldweg 209, 9872 Millstatt, Rakousko

(U Billy odbočíte doleva a budete stoupat do kopce, první odbočkou doleva na Alexanderhoffstrasse, po cca 1 km prudká odbočka doprava na Bärenfeldweg). V ulici jsou dva stejné třípodlažní domy po pravé straně, číslo 209 má ten druhý. Parkování je hned před domem, kdekoliv je volné místo. 

Telefon: +420 731 686 680

E-mail: info@apartmanadalta.cz

Instagram: Apartmán Ad Alta  

Jak se k nám dostanete

Tras k nám je vícero, záleží na tom, odkud vyrážíte. Z Prahy je nejrychlejší cesta přes České Budějovice a přechod Dolní Dvořiště (na pumpě zakoupíte týdenní rakouskou dálniční známku za cca 10 Euro), pokračujete směrem na Linec, Salzburg, Spittal an der Drau, Obervellach. Trasa měří cca 540 km a trvá kolem 6 hodin.

Na Millstatt je to o něco blíže, trasa je opět směr Linec, Salzburg, Gmünd a Millstatt, z Prahy je to cca 520 km a 5:30 hodin. Pro obě trasy je potřeba zaplatit mýtné za průjezd tunel u St. Michael, cena mýtného je 13,50 Euro.

Zajímavou variantou pro Apartman 1 - Obervellach je zamířit za Salzburgem na Bad Gastein, tam naložit auto na autovlak (jede jednou za hodinu) a nechat se provézt skrz pohoří, ne ho objíždět. Kilometrově je tato trasa rozhodně kratší a je to hezký zážitek (vlak jede cca 12 minut trasu, kterou byste autem objížděli hodinu). Za autovlak se platí poplatek za auto (bez ohledu na počet osob) 20,40 Euro. Na předchozí trase vás zase čeká jedno mýtné za průjezd Katschberským tunelem (cca 13 Euro). Tady jsou informace o autovlaku včetně jízdního řádu. Tato trasa vyjde kilometrově pod 500 km a zvládnete ji za 6 hodin.

O něco blíže to k nám mají Moraváci, výhoda trasy přes Vídeň je ta, že po cestě není žádný placený úsek (dálniční známku ale potřebujete).

Potřebujete na dovolenou krosnu nebo nosítko?

Mrkněte na ZkusNosítko.cz. Krosnu i nosítko si můžete zakoupit, nebo klidně jen zapůjčit po dobu své dovolené. Výhodné ceny pro prázdninové zápůjčky.

Sháníte funkční oblečení pro sebe i pro děti? 

Na ZkusMerino.cz naleznete velký výběr funkčního oblečení z merina i dalších funkčních materiálů pro celou rodinu.