Motorikpark Mölltal - aneb když cestujete s dětmi

04.07.2023

Pokud k nám do Obervellachu cestujete s dětmi, určitě navštivte blízký Motorikpark Mölltal - je to od nás pěšky příjemnou procházkou cca čtvrt hodiny (případně tam lze dojet autem). Půjdete mírným klesáním až k centru, minete hasiče, podejdete silnici, pak přes most, odbočit doleva, kousek rovně podél řeky a jste na místě :)

Cesta k Motorikparku
Cesta k Motorikparku

Co vás v Motorikparku čeká?

Je to krásné outdoorové volnočasové hřiště u řeky, s 28 zastaveními na procvičování rovnováhy, pro děti i dospělé. K dipozici je i posezení s možností grilu, klouzačka do vody, vodní atrakce a hřiště pro nejmenší. Naše děti to tam milují a nikdy je odtamtud nemůžeme dostat :) Vstup na hřiště je bezplatný.

Zajímají vás další korutanské atrakce pro vaši aktivní dovolenou s dětmi? Podívejte se na naši mapku, dětské atrakce jsou označení žlutě.

Polinik

Pokud by s vámi šel třeba tatínek, kterého by hlídání dětí příliš "nudilo" :D, pošlete ho vyšlápnout si na Polinik. Polinik (2784 m n. m.) je nejvyšší hora Kreuzeckgruppe, vede na ní turistická trasa přes chatu Polinikhaus v nadmořské výšce 1873 m. Chata je otevřená od začátku června do začátku října. 

Chcete si také užívat všechna krásná místa a hřiště v Korutanech? Staňte se našimi hosty a mějte Korutany jako na dlani :)