Tipy na romantický pobyt v Korutanech pro páry

15.04.2023

Korutany jsou ideálním místem pro romantický pobyt pro páry, kteří chtějí uniknout z ruchu města a užít si klidnou a romantickou atmosféru alpské přírody. Zde jsou některé nápady na aktivity a zážitky, které si můžete užít spolu s vaším partnerem.

  1. Procházka podél řeky Moll: pokud chcete prožít několik romantických chvil, doporučujeme vám projít se podél řeky Moll, která teče přímo skrz Obervellach. Stezka vede kolem několika malebných vesnic a nabízí nádherné výhledy na alpskou krajinu.

  2. Hrad Falkenstein: užijte si procházku na krásný středověkký hrad s nádhernými výhledy do okolí.

  3. Relaxace v termálních lázních v Bad Kleinkirchheim nebo Bad Gastein: více o možnostech koupání v termálních lázní v našem článku Koupání v Korutanech. 

  4. Výlet na jezero Millstätter See - Toto krásné jezero se nachází v blízkosti města Spittal an der Drau. Nabízí mnoho aktivit, jako jsou jízda na kole, půjčení lodi nebo kajaku, nebo si můžete jen tak lehnout na pláži a užít si slunce.

  5. Romantická večeře v restauraci Herkuleshof - návštěvu restaurace spojte s výstupem na horu Danielsberg s krásným kostelíkem a výhledy do údolí. Více informací naleznete na našem blogu.